У Краматорську, 28 березня, триває весняне прибирання міста.
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431586010_812720677563718_6986365306359271034_n.jpg)
В управляючій компанії «Добробут-Краматорськ» розповіли, що прибирають внутрішньо дворові простори.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433132535_812721100897009_2855240517570956499_n-1024x1024.jpg)
«Продовжуємо прибирання прибудинкових територій, підтримуємо ініціативу Управління житлово-комунального господарства міста Краматорська! Будемо вдячні, якщо ваша повага до наших працівників буде виражатися вчасною сплатою за послугу з управління багатоквартирним будинком», – наголошують у «Добробуті».
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432912728_812721127563673_3830057745505874941_n-1024x1024.jpg)
Також світлинами робіт комунальників, які спрямовані на благоустрій селища, діляться у Дмитрівському старостинському окрузі . Там також закликають місцевих мешканців долучатися та наводити лад на власних присадибних ділянках.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433285587_812721064230346_9067733367721303131_n-1024x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432940685_812721090897010_6663141298287474266_n-1024x768.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼