У Краматорську багатодітні родини отримують комплекти теплого одягу.
Про це повідомили в Краматорській міській раді.
Гуманітарний штаб міської ради розподіляє допомогу для багатодітних родин, що надана UNICEF спільно з USAID. До комплекту входить зимова куртка, светр або світшот, термобілизна, зимові та спортивні штани, шкарпетки, зимові черевики, шапка, шарф та рукавички.
Набори одягу уніфіковані та підходять як дівчаткам, так і хлопчикам.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330976190_923111565356622_5088102147200439045_n-1024x682.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330979091_732425118503931_5173896402204549464_n-1024x682.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330906766_753511805925284_806056032220193580_n-1024x682.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼