зниклі діти

У Краматорському районі поліція розшукала 10 зниклих дітей з початку року

З початку року ювенальні поліцейські Краматорського району розшукали 10 зниклих дітей. Переважно хлопці та дівчата уходили з дому через конфлікти з батьками чи невчасно поверталися з прогулянки. Впродовж кількох годин силами поліції всіх дітей було повернуто додому.

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

«Моя дитина не повернулася додому, допоможіть!», – з такими повідомленнями до поліції звернулися батьки з Краматорська, Костянтинівки, Слов’янська та Лимана. Найчастіше такі дзвінки поліцейські отримують пізно ввечері.

Більшість втікачів підліткового віку, а тому нерідко вони вирішували, що готові до своєї “самостійності”. Ситуацію загострювали сварки з дорослими – здебільшого через вимоги дотримуватись розпорядку дня та навчання.

У всіх випадках зникнень і з дітьми, і з батьками поліція проводить профілактичну роботу. Якщо у тому, що діти наражалися на небезпеку, вбачається вина дорослих, – їх притягують до адміністративної відповідальності.

З початку року поліцейські склали чотири протоколи за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей).

Поліцейські закликають батьків бути уважнішими до дітей, а молодь – не робити необдуманих вчинків.