У Краматорському районі чоловіка судили за катування сина

Дружківський міський суд Донецької області визнав чоловіка винним у катуванні. За матеріалами справи, обвинувачений був розлучений, але проживав із колишньою дружиною та дитиною в одному будинку. 

У серпні минулого року чоловік вирішив провчити сина за те, що той в гостях у бабусі не слухався і бешкетував. Узявши ремінь, він  не менше пʼяти разів ударив хлопчика по сідницях, а потім ще кілька разів ударив шльопанцями. 

Того ж дня через дві години обвинувачений із ексдружиною і сином вийшли на город рвати траву. Хлопчик зірвав травинки і почав їх жувати, не реагуючи на зауваження цього не робити. Розсердившись, чоловік узяв до рук капці і завдав дитині приблизно десять ударів по сідницям.

Це кваліфікували за ч.1 ст.127 ККУ як катування, тобто умисне діяння, спрямоване на заподіяння особі сильного фізичного болю і морального страждання, шляхом нанесення побоїв, з метою покарати за вчинене.

У судовому засіданні батько вину визнав, сказав, що розуміє, що скоїв злочин, каявся і просив суворо не карати. Суд призначив 3 роки позбавлення волі умовно, звільнивши чоловіка з іспитовим строком 2 роки.