У краматорському парку «Ювілейний» дослідять ґрунт для відновлення водойми

Краматорське комунальне підприємство «Обʼєднання парків культури та відпочинку» має плани на відновлення водойми у міському парку «Ювілейний». Про це свідчать дані тендерної документації, розміщеній у системі електронних закупівель «Prozorro». Там комунальне підприємство розмістило оголосило закупівлю послуги на виконання «інженерно-геологічних вишукувань на території парку “Ювілейний” (район водойми з гідротехнічною спорудою)».

Тож, ці роботи переможець тендеру, якого вже визначено – ФОП Кондратьєв за 55 тисяч гривень, має виконати до кінця січня.

Як зазначається у договорі, у парку «Ювілейний» виконають інженерно-геологічні вишукування, методом буріння свердловин. Начальник управління інформаційної політики Краматорської МВА Ігор Єськов розповів журналістам Pro100media, що буде виконано геодезію ґрунту.

Ці роботи необхідні, щоб побачити, що там з ґрунтом. Десятки років ніхто не займався цією гідротехнічною спорудою, вона була забита сміттям, розмита та занедбана, дамба осунулась та вже кожного року  навесні мешканці спостерігали там затоплення.  Першочерговість – це технічний її стан, щоб не втратити родзинку парка. Тож покроково виконуються заплановані роботи.», – прокоментував Ігор Єськов.

Водойма у парку вже давно прикрашає фото знакових місць Краматорська. У теплу пору року тут відпочивають тисячі краматорців, а коли парк «Ювілейний» повноцінно функціонував, тут відпочивали і гості нашого міста. В останні роки водойма потребувала оновлення. Сподіваємось, що після проведення вищевказаних робіт та можливого відновлення водойми, парк «Ювілейний» стане ще затишнішим та відвідуванішим нашими містянами та гостями Краматорська.