У Костянтинівці врятували жінку, яка впала на козирок під’їзду 5-поверхового житлового будинку.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/420398025_825913096244097_4265027100759148222_n-1024x1024.jpg)
До Служби порятунку від поліції надійшло повідомлення про те, що у Костянтинівці з вікна третього поверху 5-поверхового житлового будинку на козирок під’їзду впала жінка.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/420531773_825913089577431_7508034064381958458_n-1024x1024.jpg)
По прибуттю на місце події рятувальники за допомогою висувної драбини та медичних нош спустили жінку з козирка під’їзду, після чого передали травмовану громадянку працівникам швидкої медичної допомоги.
Обставини події з’ясовуються відповідними фахівцями.
Залиште коментар
Розгорнути ▼