У Костянтинівці закінчили облаштовувати Алею пам’яті (ФОТО)

На Алеї пам’яті, яка присвячена полеглим оборонцям громади, наразі розмістили понад сорок плакатів. Меморіал планують доповнювати та закликають рідних загиблих за Батьківщину воїнів розповідати історії вихідців з громади.

Про завершення робіт зі створення Алеї пам’яті повідомила кореспондентка Вільного радіо

Такий меморіал вирішили облаштувати в місті на третій рік повномасштабного вторгнення Росії. На це знадобилося менш як місяць (робити почали наприкінці березня). Місце має назву “Алея незламних сердець”.

Міськрада Костянтинівки облагороджувала алею з допомогою благодійників, які надали плитку ще до початку повномасштабного вторгнення. Наразі на Алеї пам’яті вже встановили стенди з плакатами загиблих військових з  громади — їх там понад 40. Крім того, наволоко алеї висадили клумби.

Інформацію про оборонців з громади збирали зі слів рідних, а також використовували дані ВА та територіального центру комплектування й соцпідтримки.

Раніше очільник Костянтинівської МВА Сергій Горбунок зазначав, що меморіал доповнюватимуть світлинами полеглих, чиї рідні звернуться до місцевої влади за номером телефону +38(050)-930-68-12.

Що відомо про створення Алеї пам’яті в Костянтинівці

У Костянтинівці за три роки відкритого російського вторгнення до сьогодні не облаштовували меморіал полеглим у цій війні містянам. 

Активісти та родичі загиблих бійців закликали місцеву владу увічнити імена тих, чиє життя обірвалося через війну. Втім роками домогтися цього не вдавалось.

Поки такого місця в Костянтинівці не було, місцеві вшановували пам’ять полеглих земляків біля імпровізованої ялинки з екіпірування поранених і загиблих захисників.

Автором імпровізованої “ялинки”, яку наприкінці 2023 року встановили у прифронтовій Костянтинівці, став волонтер на псевдо Susi. Своєю інсталяцією він хотів привернути увагу до українських військових.