У двох лікарнях Краматорська виконають ремонтні роботи

У краматорських міських лікарнях №2 та №3 виконають деякі ремонтні роботи. Відповідні тендери було оголошено на початку місяця. Детальніше у матеріалі Pro100media

У будівлі міської лікарні №3 виконають капітальний ремонт 

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради планує витратити 16 мільйонів гривень на капітальний ремонт будівлі міської лікарні №3. Відповідний тендер у системі Prozorro було оголошено 5 липня, тому наразі відбувається процедура подання пропозицій від учасників. 

У переліку робіт, що вказані у технічному завданні, перелічено роботи з системою водопостачання, заміна покриття покрівлі, утеплення покриття, улаштування пароізоляції, улаштування системи термофасадів, часткова заміна дверних та віконних блоків, монтаж системи водостоків, блискавкозахист та інші. Загалом – понад 250 вдів робіт. 

Очікується, що роботи будуть завершені до кінця березня наступного року. 

Крім того, сам медзаклад провів тендер на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення котельні у лікарні, яка має бути виготовлена до вересня поточного року. 

У міській лікарні №2 відремонтують покрівлю одного з корпусів 

Покрівлю будівлі урологічного корпусу міської лікарні №2 планують відремонтувати за 750 тисяч гривень. Зазначається, що це вартість робіт з урахуванням того, що замовник частково надасть свої матеріали для робіт. 

В описі обʼєму робіт зазначено, що нова покрівля, площею понад 1200 квадратних метрів, буде улаштована з металочерепиці

Роботи мають бути виконані до жовтня поточного року.