відділення гемодіалізу

У Донецькій області відкрили відділення гемодіалізу

У Покровську в Донецькій області відкрили відділення гемодіалізу. Евакуйоване з Торецька обладнання встановили в цьому відділенні. Палати гемодіалізу облаштовані на базі третього ковідного відділення Покровської КЛІЛ.

Про це повідомила Покровська МВА.

Фото: Покровська МВА

“3 жовтня відкрили відділення гемодіалізу, яке було релоковане з Хмельниччини. Вже 12 жителів отримують так звану штучну нирку, всього плануємо, що буде до цієї процедури буде долучено 30 пацієнтів. Також планують зробити додаткові свердловини, обладнання для очищування води закупили за кошти місцевого бюджету, — розповів начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

За даними МВА, у Покровській громаді 31 людина потребує гемодіалізу.

За словами одного з пацієнтів, до відкриття цього відділення, щоб пройти процедуру гемодіалізу їздили до Краматорська.

Медичний директор КНП “ЦМЛ” Торецька Михайло Драгомерецький розповів, що у відділенні 10 апаратів штучної нирки.

“У відділенні можна отримати послугу замісної ниркової терапії методом програмного гемодіалізу для хворих на ниркову недостатність, а також хворі на гостру ниркову недостатність”, — каже медичний директор.

Очільник Торецької МВА Василь Чинчик, що евакуйоване з Торецької громади обладнання було закуплено ще перед початком повномасштабного російського вторгнення.

Як розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова, лікарі з Покровської та Торецької громад.

“Наші медсестри, мають досвід у цьому. Юлія Кашик веде терапевтичних хворих, а торецька лікарня веде більш важких хворих”, — розповіла Ідрісова.