Цієї неділі культурний простір “БезМеж” у Краматорську перетворився на майстерню мрій, де мистецтво та музика зливались у неповторну симфонію творчості.
Журналісти Pro100media теж долучилися до цього творчого процесу.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_093303_293-1024x768.jpg)
В рамках вечора, що об’єднав любителів мистецтва та творчих експериментів, відбулася унікальна подія, яка дозволила кожному присутньому відчути себе частиною великого арт-руху. Під чутливим керівництвом відомої мисткині Вікторії Гончаренко, чия персональна виставка картин успішно проходила в “БезМеж” і завершилася саме цією неділею, учасники вечора занурились у світ малювання та колажу.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_093608_259-1024x768.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_093608_321-1024x768.jpg)
В атмосфері творчої свободи та під звуки зворушливого джазу, кожен з учасників мав змогу не тільки спробувати себе у створенні власних шедеврів, але й висловити свої емоції та переживання через мистецтво. На цей творчий вечір було обрано особливо надихаючу тему – “Моя мрія”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_093608_408-1024x768.jpg)
Кожен учасник мав змогу через пензлі та фарби втілити на полотні свою найзаповітнішу мрію, перетворюючи абстрактні бажання та надії на візуальні шедеври. Ця тема стала не просто мистецьким завданням, але й глибоко особистісною рефлексією, дозволяючи кожному учаснику поділитися частинкою свого внутрішнього світу. Магія цього вечора полягала в тому, що мрії, здавалося б недосяжні та приховані в глибині душі, набували форму та кольору, стаючи ближчими до реальності.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_093608_802-1024x768.jpg)
Невимушені розмови, чашечки ароматної кави та загальна атмосфера творчості зробили цей вечір незабутнім.Організатори вечора підкреслили, що такі події не тільки сприяють популяризації мистецтва та культурного відпочинку, але й дають можливість кожному відчути себе частиною великої творчої громади.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_093608_738-1024x768.jpg)
Ми з нетерпінням чекаємо наступних подій у “БезМеж” і сподіваємося, що ще більше людей зможуть приєднатися до творчої спільноти.
Залиште коментар
Розгорнути ▼