Центр вивчення державної мови «СловоДвір» тримає мовний фронт

Продовжує роботу Центр вивчення державної мови «СловоДвір» у межах освітнього хабу «Донеччина» для внутрішньо переміщених осіб.

8 лютого знову зустрілися його учасники в режимі онлайн. Консультації з теми «Секрети узгодження числівників з іменниками» були для всіх корисними.

А справді, чи замислювалися ви, як правильно: «два стільця» чи «два стільці», «чотири з половиною дня» чи «чотири з половиною дні»?

Долучайтеся до занять «СловоДвору» і отримаєте відповіді на це та інші запитання! Реєстрація за покликанням https://forms.gle/qGu9RncuG9YtkMog6 Досвід спілкування однодумців рідною мовою завжди є цінним.

Окрім опанування основної теми, на занятті словодворівці разом із викладачем – методисткою відділу мовно-літературної та мистецької освіти, заслуженим учителем України Тетяною Байдаченко – засвоїли деякі складні випадки наголошування слів, отримали орієнтири щодо онлайн-ресурсів для самостійної роботи, проаналізували результати тесту, а також визначили коло питань із мовознавства, які потребують пріоритетної уваги.

Тож наступні заняття будуть своєчасними для кожного учасника.