Благодійники знову допомагають лікарням Краматорська. Нещодавно гуманітарну допомогу від ГО “Добра громада” отримав Центр сімейної медицини №1.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330759326_864063124899488_1522435576339261594_n.jpg)
“Дякуємо за надану гуманітарну та медичну допомогу Anastasiia Khodan , Михайло Семко за підтримки благодійної організації Post Angeles, Добра громада!
Ця допомога дуже важлива та необхідна для людей які звертаються до нас в амбулаторію!”, – подякував у Фейсбуці завідувач амбулаторії №3, сімейний лікар Євген Яцура.
Залиште коментар
Розгорнути ▼