Торік в аваріях у Краматорську та Слов’янську загинули 34 людини, серед них – одна дитина

Перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування, керування автівкою у нетверезому стані, – саме через ці порушення на дорогах Краматорська та Слов’янська загинули 34 людини, 201- отримала травми різного ступеня тяжкості. Загалом торік сталося 140 ДТП з постраждалими, серед яких були діти, про це журналістам “Pro100Media” повідомила пресофіцер батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов`янськ Ксенія Яцен.

“За 2023 рік на території обслуговування БПП трапилося 10 ДТП, де травмовано 12 дітей, одна дитина загинула”, – уточнила Ксенія Яцен.

Патрульна поліція несе службу у посиленому режимі, такий варіант несення служби у поліцейських був ще до початку повномасштабного вторгнення. Обов`язки патрульних в умовах воєнного стану відрізняються від роботи у 2021 році. Поліція працює спільно з іншими правоохоронцями, щоб протидіяти будь-яким спробам дестабілізувати ситуацію в регіоні. Проводить спільні заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства, перевіряємо громадян.

“Якщо до повномасштабного вторгнення ми опрацьовували виклики по лінії 102 та контролювали безпеку на дорогах, то зараз ситуація змінилася. Крім охорони громадської безпеки та публічного порядку, до безпосередніх завдань патрульної поліції в нашому регіоні додалася, наприклад, робота на місцях обстрілів. Патрульні поліцейські розбирають завали, допомагають документувати наслідки ворожої агресії. А ще – рятують життя українців та їхніх чотирилапих друзів, розвозять гуманітарну допомогу та проводять відпрацювання на деокупованих територіях”, – зауважила пресофіцер батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов`янськ Ксенія Яцен

Загалом у 2023 роців Україні трапилось 23 642 ДТП із постраждалими, у яких загинуло 3 053 особи та 29 502 травмовано.

Основними причинами таких ДТП стали:

  • перевищення безпечної та встановленої швидкості руху;
  • порушення правил маневрування;
  • порушення правил проїзду перехресть;
  • порушення правил проїзду пішохідних переходів;
  • недотримання дистанції;
  • керування у стані спʼяніння.

Найбільше людей гине через:

  • зіткнення (41 %);
  • наїзд на пішохода (28 %);
  • наїзд на перешкоду (12 %).