Тільки сьогодні Музей історії Краматорська подарує електронні версії творів Сандро Касянюка всім бажаючим

14 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дарування книги «International Book Giving Day». І навіть війна не завадить сьогодні працівникам Музею історії Краматорська подарувати своїм відвідувачам книги, хоч і в електронній версії.

“Започаткувала Міжнародний день дарування книги у 2012 році засновниця сайту дитячої книги американка Еммі Бродмур. З кожним роком цей день набуває все більше популярності у всьому світі.

Музей історії міста Краматорської міської ради, Управління з гуманітарних питань, вже кілька років поспіль підтримує цю ініціативу. Сьогодні, пригадаємо твори загадкового українського письменника, який подорожував дорогами нашого міста у 20-х роках минулого століття – Сандро Касянюка.

Цього автора майже сто років тому критики називали українським Гербертом Веллсом. Робкор, учасник літературного об’єднання «Гарт». Деякий час працював на заводі «Електросила №1» у Харкові, писав статті для газет «Вісті ВУЦВК», «Шлях революції» та «Народний Учитель». Оповідання письменника друкували у літературному журналі «Шляхи мистецтва», газеті «Культура і побут». Сандро Касянюк не тільки гуляв дорогами Краматорська, але і згадував ці подорожі у своїй статті в газеті «Народний учитель» (№23 від 6 червня, 1925).

В минулому році гостям музею ми пропонували прочитати для створення відеозапису уривки з творів Сандро Касянюка. Представляємо цей запис вашій увазі знову https://youtu.be/c62iZ9HVYUo.

А ще всім бажаючим, хто надішле у повідомленні свій email, відправимо дві повні електронні версії творів Сандро Касянюка “Крокі перші” та “Нова утопія” що були надруковані в журналі “Шляхи мистецтва” №1 та №2 за 1922 рік”.