Тепловий колодязь відремонтували, а пошкоджений асфальт залишили: мешканці одного з будинків у Краматорську скаржаться на роботу комунальників

До редакції «PRO100MEDIA» знову звернулись мешканці будинку 12 по вулиці Архіпа Куїнджі. За словами місцевих, вони декілька місяців не могли достукатися до комунальників. Після заміни теплових труб, робітники у дворі залишили величезну яму та пошкоджений колодязь, переритий асфальт. Про це журналісти «PRO100MEDIA» писали у попередніх матеріалах.

Декілька тижнів мешканці будинку чекали, коли комунальники наведуть лад у дворі. Хоча ремонтні роботи розпочали ще у червні, до завершення повернулись у вересні. Відновили тепловий колодязь. Втім пошкоджений асфальт після заміни труб так і залишили. Люди бідкаються, бо вже втомились і дуже хочуть поставити крапку у цій комунальній історії.

Мешканці будинку розповідають, що їхній двір був добре заасфальтований. Тепер ями та купа каміння, як тільки підуть дощі, все це перетвориться на суцільну багнюку.

Ми зробили запит до ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», щоб дізнатися, коли завершать повністю ремонтні роботи по вулиці Архіпа Куїнджі, 12.