Театральний колектив «СМАЙЛИКИ» Школи мистецтв №3 Краматорська став лауреатом Всеукраїнського театрального конкурсу ім. М. Ентіна у номінації “Відео. Театр” та віковій групі до 12 років.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330974718_631353252132878_1430388343215634315_n-1024x1024.jpg)
“Театральний колектив «СМАЙЛИКИ» (кер. Олена Тиханська) завершив участь у різдвяно-новорічних конкурсах ще однією перемогою. У Всеукраїнському театральному конкурсі ім. М. Ентіна (м.Харків) їх відеомініатюра «Напередодні свята» отримала диплом ЛАУРЕАТА І ступеня!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331571832_922209922243225_3686831283453568405_n-1024x1010.jpg)
Щиро вітаємо наших юних акторок: Дарину Дудик, Варвару Степанову, Марію Филимонову і Софію Фастовець!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331555810_5676274422499226_6862685685833267164_n-1022x1024.jpg)
Чудова робота! Бажаємо таких же вдалих творчих проектів і перемог!”, – висловили привітання викладачі школи.
Залиште коментар
Розгорнути ▼