Сирський відвідав бійців на Авдіївському напрямку та розповів про бої

Сирський відвідав бійців на Авдіївському напрямку та розповів про бої

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав українських військових та зустрівся з командирами на Авдіївському напрямку.

Про це повідомив головнокомандувач у Telegram зранку 15 березня.

За його словами, на Авдіївському напрямку армія РФ зосередила основні зусилля і вже декілька діб поспіль намагається прорвати оборону українських військ у смугах трьох бригад, щоденно кидаючи в бій штурмові підрозділи на техніці та в пішому порядку.

Головнокомандувач уточнив, що військові РФ наступають за підтримки інтенсивного вогню артилерії та активно застосовують FPV дрони й дрони зі скидами. Водночас за його даними, російські окупанти б’ють КАБами з відстані 40-50 км, артилерійські позиції та основні елементи бойового порядку прикриваються засобами РЕБ.

“В цих умовах найбільш ефективним способом ведення оборони є — знищення бронетехніки та штурмових груп піхоти противника вогнем артилерії, діями бронегруп, комплексним застосуванням ударних безпілотних систем різних типів, захист від ворожих дронів своїх підрозділів засобами РЕБ у поєднанні зі знищенням пунктів управління ворожими БПЛА ударами ракетних систем і вогнем артилерії”, — зазначив Сирський.

Генерал-полковник разом з командирами розглянув варіанти дій ЗСУ, маневр резервами, забезпечення боєприпасами та іншими матеріальними засобами.