В умовах, коли можливості для спортивної підготовки та тренувань на Донеччині серйозно обмежені через воєнні дії, спортсмени нашої області продовжують досягати нових висот у своїх дисциплінах. Попри виклики, вони знаходять способи тренуватися і підтримувати високий рівень майстерності, щоб представляти регіон на всеукраїнських та міжнародних аренах.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/Timeline-1_01_32_33_10-1024x576.jpg)
Одним з яскравих прикладів такої наполегливості став Відкритий чемпіонат Донецької області з карате JKS, який днями відбувся у Києві.
Чемпіонат зібрав учасників з Краматорська, Маріуполя Слов’янська, Дружківки, Покровська та міста Дніпро, що стало справжнім святом спорту.
Залиште коментар
Розгорнути ▼