Вихідні трансформувались у щось неймовірно особливе! Святкування дня флориста стало чудовим приводом зібрати разом сім’ї, щоб додати кольору та життя до прибудинкової території нашого простору відповідального батьківства.
Про це повідомляє Тато Хаб.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434030608_824033573079192_5131003727652100267_n-1024x1024.jpg)
На вихідних кожен з нас став флористом, маючи справу з лопатами, ґрунтом та найрізноманітнішими квітами. За допомогою екоекспертки з регіонально-ландшафтного парку “Краматорський”, Олександри Калє, ми не просто висаджували квіти, а перетворювали цей процес на справжнє мистецтво.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434425542_824033576412525_3503322717541503978_n-1024x1024.jpg)
Діти та батьки працювали пліч-о-пліч, ділячись моментами радості та творчості. Від щирого серця кожного учасника народжувалась не лише нова квітка в нашому саду, але й нове спогад про час, проведений разом.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433966148_824033566412526_1482650197016477405_n-1024x1024.jpg)
Цей день нагадав нам всім, наскільки важливо цінувати моменти зі своїми близькими, допомагаючи природі та роблячи наш світ красивішим.
Залиште коментар
Розгорнути ▼