«Виконано роботи з встановлення сенсорної кнопки на пішохідному переході на вул. Дружби в районі дитячої лікарні», – повідомляє Комунальне підприємство “Міськсвітло” Краматорськ, пише Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425728687_781983827304070_2917502507889871365_n-1024x1024.jpg)
Тепер для переходу вулиці пішоходу досить торкнутися рукой яскраво жовтої кнопки та зачекати декілька секунд поки спрацює світлофор та рух автомобілів буде зупинено для безпечного перетину вулиці.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425787496_781983887304064_7922479468257207702_n-1024x1024.jpg)
До наступного натискання кнопки рух автомобілів автоматично не зупиняється. Тож стало комфортно та безпечно як пішоходам, так і водіям!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424685783_781983267304126_5733579767107485205_n.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼