Світлана Фоміна: “Ми перебудовуємо старе приміщення в сучасний реабілітаційний центр “Донбас-Прикарпаття”

Світлана Фоміна, директор Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», радник міського голови Краматорська з соціальних питань розповіла у Фейсбуці, як на Прикарпатті створюється сучасний реабілітаційний центр.

“В Україні триває війна. Вся країна працює заради Перемоги. Але тил є втіленням мирного життя, а воно має рухатися. Саме у тилу має створюватися щось нове чи реформуватися старе, щоб перемога відбулася як на справжньому фронті.

Зараз українці мають колективну відповідальність, тому осторонь ніхто не може стояти. Хтось може працювати на користь фронту, хтось може підтримувати економіку країни, хтось виконує громадську, медичну роботу — і ці люди також неймовірно допомагають тим, хто зараз воює зі зброєю в руках на передовій!

Чим ми допомагаємо фронту, бійцям, нашим співгромадянам? Наша установа практично з нуля почала свою діяльність на Прикарпатті.

Ми перебудовуємо старе приміщення в сучасний реабілітаційний центр «Донбас-Прикарпаття».

Фахівці нашої установи надають якісні послуги з комплексної реабілітації дітям/дорослим з інвалідністю, військовим та цивільним, які отримали поранення або хвороби внаслідок війни.

Дякуємо Мінсоцполітики Оксана Жолнович за можливість бути корисними громадянам України!

Ми в тилу робимо все можливе, щоб Україна перемогла. Слава Україні!”.