Сумоїсти Донеччини вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи

З 24 по 26 травня в грецькому місті Лутракі відбувся чемпіонат Європи з сумо, що зібрав 260 спортсменів із 16 країн у вікових групах дорослі й молодь до 21 та до 23 років. Від Донецької області в складі збірної команди України успішно виступили представники Бахмутської і Слов’янської громад. У їхньому активі виявилося 11 медалей: 6 золотих, 1 срібна та 4 бронзові.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Олександр Вересюк став чемпіоном Європи в абсолютній ваговій категорії серед дорослих та в складі чоловічої команди України, а також посів третє місце у ваговій категорії +115 кг.

Єлизавета Моренко серед жінок здобула «бронзу» у ваговій категорії +80 кг та командне «золото». Серед молоді до 23 років вона відзначилися золотими медалями в категорії +80 кг і в складі команди України, а також «бронзою» в абсолютній ваговій категорії.

Кирило Шарапов у категорії 70 кг виборов звання чемпіона Європи серед молоді до 23 років та став бронзовим призером серед молоді до 21 року.

Софія Рудковська здобула срібну нагороду серед молоді до 23 років у категорії 73 кг.

Михайло Шаповалов посів 7 місце серед дорослих у категорії +115 кг.

Сумоїсти Донеччини є вихованцями тренерів Олега Реви, Костянтина Статівкіна і Віталія Жданова.

Представила Донецьку область у Греції і суддя міжнародної категорії Ольга Митник, яка увійшла до суддівської колегії змагань.