З 24 по 26 травня в грецькому місті Лутракі відбувся чемпіонат Європи з сумо, що зібрав 260 спортсменів із 16 країн у вікових групах дорослі й молодь до 21 та до 23 років. Від Донецької області в складі збірної команди України успішно виступили представники Бахмутської і Слов’янської громад. У їхньому активі виявилося 11 медалей: 6 золотих, 1 срібна та 4 бронзові.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445197601_856311096534299_4435833098789159917_n.jpg)
Олександр Вересюк став чемпіоном Європи в абсолютній ваговій категорії серед дорослих та в складі чоловічої команди України, а також посів третє місце у ваговій категорії +115 кг.
Єлизавета Моренко серед жінок здобула «бронзу» у ваговій категорії +80 кг та командне «золото». Серед молоді до 23 років вона відзначилися золотими медалями в категорії +80 кг і в складі команди України, а також «бронзою» в абсолютній ваговій категорії.
Кирило Шарапов у категорії 70 кг виборов звання чемпіона Європи серед молоді до 23 років та став бронзовим призером серед молоді до 21 року.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445816797_856311273200948_6984656297783051377_n-1024x1024.jpg)
Софія Рудковська здобула срібну нагороду серед молоді до 23 років у категорії 73 кг.
Михайло Шаповалов посів 7 місце серед дорослих у категорії +115 кг.
Сумоїсти Донеччини є вихованцями тренерів Олега Реви, Костянтина Статівкіна і Віталія Жданова.
Представила Донецьку область у Греції і суддя міжнародної категорії Ольга Митник, яка увійшла до суддівської колегії змагань.
Залиште коментар
Розгорнути ▼