Суд над підозрюваним у наведенні ракети РФ на піцерію у Краматорську

Суд над підозрюваним у наведенні ракети РФ на піцерію у Краматорську: що відомо

Перше підготовче засідання суду у справі звинуваченого у корегуванні російської ракети по піцерії “РІА” у Краматорську перенесли. 8 лютого у Самарському суді Дніпра мав розпочатися суд над чоловіком, якого затримали 27 червня після обстрілу Краматорська. Чоловіка підозрюють у корегуванні.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Як повідомив кореспондент із зали суду, підготовче засідання у цій справі перенесли через відсутність одного з членів суддівської колегії. Розгляд справи суд призначив на 21 лютого. Чоловіка, якого звинувачують у наведенні ракети по закладу, привезли сьогодні до суду. Показувати його обличчя він заборонив.

27 червня СБУ затримала ймовірного коригувальника ракетного удару по Краматорську 27 червня. За версією слідства, працівника місцевого газотранспортного підприємства завербувало російське ГРУ (ФСБ). Чоловік, за даними слідчих, отримав завдання зняти на відео кафе та навколишню територію і перевірити, чи є всередині люди.

Нагадаємо, окупанти приблизно о 19:32 27 червня обстріляли центр Краматорська, поцілили поблизу кафе та магазинів. Епіцентром вибуху стала піцерія, де були відвідувачі.