У здобувачів освіти Бахмутського центру професійно-технічної освіти, релокованого до селища Гоща Рівненської області, розпочалась виробнича практика для учениць, які навчаються за професією «Швачка».
Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/shvachka-2_820x360.jpg)
Свої практичні навички майбутні швачки відпрацьовують на підприємстві «Рекламно-виробнича компанія «Алексія», релокованого з м. Харків до селища Гоща на початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. З того часу між підприємством і закладом освіти налагодилася тісна співпраця.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/shvachka-3_820x360.jpg)
Учениці Бахмутського центру професійно-технічної освіти вже сьогодні є бажаними працівниками для підприємства-замовника кадрів. Представники «Рекламно-виробничої компанії «Алексія» відзначають майстерність та відповідальність молодих фахівчинь.
Залиште коментар
Розгорнути ▼