З початком війни студент Донецького національного медичного університету Артур Мунтян, встав на захист країни. А нещодавно він приїхав до вузу на зустріч зі студентами та викладачами. Під час зустрічі Артуру передали необхідне обладнання для військових медиків.
“17 лютого відбулася зустріч деканату медичного факультету № 2 та студентського самоврядування з студентом 4-го курсу ДНМУ Артуром Мунтяном, який на даний час перебуває на посаді начальника медичної служби 2 батальйону 67 бригади ЗСУ.
Під час зустрічі обговорили основні питання навчального процесу, проблемні питання освіти в умовах воєнного стану.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332301548_928432535010882_6717693302511532991_n-768x1024.jpg)
За сприяння генерального директора КНП «Кіровоградської обласної лікарні Кіровоградської обласної ради» Лариси Андреєвої, та завдяки плідній роботі радника голови військової державної адміністрації Андрєєва Артема, вдалося передати необхідне обладнання для військових медиків:
– інфузомат;
– кардіомонітор;
– апарат для ШВЛ.
Благодійний фонд «Збережемо українців» придбав на потреби медиків портативну електростанцію для забезпечення живлення обладнання в польових умовах.
Викладачі-волонтери ДНМУ допомогли гуманітарною допомогою” – повідомляється на сторінці ДНМУ у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼