Студентка 2-го курсу Донбаської державної машинобудівної академії Марія Ларіна блискуче виступила на змаганнях чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді й чемпіонату України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів. Ці заходи проходили 17–19 лютого в Києві і зібрали учасників з 24 областей нашої країни.
Марія Ларіна, вихованка ШВСМ Донецької області, здобула дві золоті медалі – і серед дорослих, і серед молоді – у штовханні ядра з результатом 14,75 метрів.
Підготували спортсменку – тренери Олексій та Ольга Семенови, Іван Романенко.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330302657_3037058593269008_5272213886869631445_n-851x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼