Стартує освітній проект “PlayMath” з вивчення математики для учнів 5-9 класів

Комітет з питань цифрової трансформації ВР повідомляє про запуск освітнього проекту “PlayMath” для українських школярів.

Для учнів 5-9 класів започатковується інноваційний освітній проект «PlayMath» з вивчення математики. Головна мета – навчити учнів самостійно опрацювати шкільний курс з математики в ігровому форматі.

У межах проекту всі зареєстровані учні отримають доступ до інтерактивної платформи GIOS і зможуть самостійно перевірити свій рівень знань за допомогою тестів та отримати рекомендації стосовно навчання.

Проект PlayMath допоможе:

– надолужити пропущені теми зі шкільного курсу;

– здобути нові знання з математики, поглибити та доповнити існуючі;

– підготуватись до основних навчальних тем з 5 по 9 клас і зануритись у цікавий світ математики.

Учасники зможуть отримати сертифікат підтвердження знань та позмагатись за подарунки. ТОП-10 найстаранніших учнів отримають головний приз від проекту – планшет, а ТОП-50 – подарунки від GIOS.

Участь у «PlayMath» безоплатна. Долучитись можуть українські школярі 5-9 класів, зареєструвавшись на сайті:  https://playmath.gioschool.com/

Проект реалізовано за ініціативи Міністерства освіти і науки України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації і проекту Дія.Цифрова освіта. Започаткувала проект GIOS спільно з Ukrainian Startup Fund.