дороги краматорська

Стан доріг впливає на безпеку та логістику: як у Краматорській громаді підтримують належний стан доріг

Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів оперативну нараду зі старостами та керівництвом відділу з питань децентралізації нашої громади.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

Якісна логістика та безпека дорожнього руху багато в чому залежить від стану доріг. Також від цього залежить збереженість громадського транспорту, іншої комунальної техніки, можливість служб екстреного реагування вчасно прибути за викликом. Враховуючи всі ці фактори у нашій громаді працюють над підтримкою належного стану доріг.

У цьому році спеціалісти управління житлово-комунального господарства, як і раніше, виконали обстеження доріг старостинських округів. До процесу планування залучили також і старост округів, адже ті першими отримують звернення від мешканців і можуть бути гарними порадниками у встановленні пріоритетних ділянок для ремонту.

Також під час наради Олександр Гончаренко нагадав старостам, що навесні треба вчасно починати боротьбу з амброзією, аби та, надалі, не створювали несприятливих умов для мешканців старостатів.

Обговорили зі старостами процес видачі різних видів гуманітарної допомоги. Завершився XIII етап і розпочато реєстрацію на XIV етап видачі гуманітарної допомоги від Гуманітарного штабу міської ради та його партнерів. Родини із дітьми, які мешкають на території старостинських округів нашої громади, отримали посадковий матеріал, а щочетверга мешканці можуть отримати хліб безплатно.

Традиційно навесні тривають роботи з впорядкування території округів — співробітники комунальних служб міста розчищають від порослі дерев лісосмуги, ліквідовують стихійні звалища, приводять до ладу дитячі майданчики та зупинки громадського транспорту.

До робіт з благоустрою закликають і мешканців селищ — старости нагадують людям про необхідність підтримки у належному стані прибудинкових територій, особливий наголос роблять на необхідності вчасної обрізки дерев, які ростуть поблизу із лініями електропередач.