Сталеві канати, загороджувальні плити та плити-OSB: що закупляють у Краматорську 

Журналісти Pro100media продовжують моніторинг тендерів, які оголошуються у Краматорську та області. Про найважливіше у нашому матеріалі. 

Більше 8 мільйонів на будівництво фортифікаційних споруд 

Краматорське комунальне автотранспортне підприємство 052810 цього тижня оголосило два тендери –  на закупівлю сталевого канату на суму 2,4 мільйон гривень та загороджувальних пірамід на 6,3 мільйони гривень.  Додамо, що це не перша закупівля, яка проводиться для зведення оборонних споруд. Раніше КАТП-052810 вже проводило тендер на закупівлю деревини та загороджувальних пірамід. До речі, як минулого разу, так і в цьому тендері, переможцем по постачання пірамід стало харківське Товариство з обмеженою відповідальністю «АСКБ». 

Обидва тендери було проведено за спрощеною процедурою, що пояснюється необхідністю термінової постави товару, адже, як зазначається у обґрунтовані закупівлі, будівництво інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, невибухових загороджень ведеться терміново. 

Департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи ОДА закупить OSB-плити та цвяхи 

Понад 3 мільйони гривень планує витратити Департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації на закупівлю OSB-плит та цвяхів. Відповідний тендер на придбання «Матеріалів для здійснення заходів правового режиму воєнного стану» було оголошено 23 травня.

Як зазначається у документації, кількість необхідних плит-OSB – 3,4 тисячі штук. Усі товари мають бути доставлені у Краматорськ до 26 червня поточного року.