«Срібна струна» та «Бахмутська весна»: юні таланти Донеччини запрошують до участі у творчих конкурсах

Не дивлячись на війну на Донеччині відбудуться традиційні творчі конкурси «Срібна струна» та «Бахмутська весна». Про це інформує управління культури ДонОДА.

31 березня 2023 року в дистанційному режимі на базі КЗ «Мистецька школа № 1 Краматорської міської ради» відбудеться ХІХ Відкритий обласний конкурс юних виконавців «Срібна струна», заснований управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації, Краматорською міською радою, відділом культури і туризму управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Мета конкурсу: – пропаганда та розвиток дитячого виконавського мистецтва на струнно-смичкових інструментах в області, виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді, оптимізація культурного та естетичного виховання молоді, обмін кращим навчальним досвідом у методиці викладання гри на струнно-смичкових інструментах та пропаганда академічного мистецтва.

Ознайомитися з умовами конкурсу та завантажити заявку на участь можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/321324021632108/permalink/1670400976724399?locale

З 04.03.2023 по 22.04.2023 на базі КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця» у дистанційному режимі відбудеться обласний огляд-конкурс учнів мистецьких шкіл «Бахмутська весна», організований управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації та КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця».

Мета огляду-конкурсу: виявлення та підтримки обдарованої молоді, надання стимулу в її подальшому творчому зростанні; вдосконалення творчих здібностей учнів мистецьких шкіл, професійного орієнтування учнів та їх підготовки до подальшого вступу до КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця»; залучення широкого кола викладачів мистецьких шкіл Донецької області до створення сучасних форм і методів навчання.

Ознайомитися з умовами огляду – конкурсу та завантажити заявку на участь можна за посиланням: http://surl.li/euddi

Запрошуються всіх бажаючі взяти участь у заходах!