Спортсмени з Краматорського району стали чемпіонами України з греко-римської боротьби

З 7-9 квітня в с. Колодинка Рівненської області відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби. Спортсмени з Краматорського району стали чемпіонами України. Національні змагання були відбірковими до збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи, що має відбутися наприкінці червня в Іспанії.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Владислав Луб із Краматорська, наставниками якого є Олег Євтушенко та Анатолій Кійко, у категорії 97 кг довів свою перевагу над трьома суперниками з Києва, Полтавської і Харківської областей.

Марко Волошин зі Слов’янська, тренерами якого є Віктор Агамір’ян та Сергій Васильченко, став переможцем у ваговій категорії 55 кг. Він виграв чотири сутички проти спортсменів з Дніпропетровської, Полтавської, Харківської та Запорізької областей.

Волошин та Луб є борцями Школи вищої спортивної майстерності регіону, спортсменами-інструкторами Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік.