З 9 по 10 березня місто Хмельницький гостинно прийняло відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом, на спринтерських дистанціях).
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417534003_807769384721804_7481634864254763201_n-768x1024.jpg)
На змагання з’їхались близько 160 орієнтувальників із 4 регіонів.
Донеччину представили спортсмени з Краматорської, Бахмутської та Дружківської міських громад.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417687833_807769634721779_5913406285856256529_n-768x1024.jpg)
Переможці та призери чемпіонату були визначені в особистому заліку.
Спортивне орієнтування – це вид спорту, у якому учасник змагань за допомогою спортивної мапи і компаса повинен якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши певну кількість точок, що влаштовані на місцевості – контрольних пунктів. Для досягнення високого результату необхідно в рівній мірі мати фізичну, технічну, тактичну, психічну та інтегральну підготовку.
Залиште коментар
Розгорнути ▼