Тетяна Пеніна

Спортсменка з Краматорської громади здобула три “золота” на змаганнях з підводного спорту у Франції

Тетяна Пеніна, 15-річна спортсменка з Краматорської громади здобула три “золота” на змаганнях з підводного спорту у Франції. Загалом українська збірна на першому етапі цьогорічного Кубка світу з підводного спорту отримала 37 медалей.

Про це повідомили в пресслужбі Управління фізичної культури та спорту при Донецькій ОВА.

Тетяна Пеніна змогла показати найкращі результати у підводному плаванні в біластах на дистанціях 50 та 100 метрів. Ще одне “золото” спортсменка отримала за естафетне плавання 4х100 в змішаній команді. У ДонОВА кажуть, що українській команді не вистачило однієї секунди, щоб встановити новий світовий рекорд у цій дисципліні.

15-річна Тетяна Пеніна з Краматорської громади вже встигла отримати звання майстра спорту України міжнародного класу. Тренує її Юлія Тернова.

Загалом українська збірна на першому етапі Кубка світу з підводного спорту 2024 року отримала 37 нагород, 21 з яких була золотою. Окрім цього, ще українські спортсмени привезли зі змагання додому 6 срібних та 10 бронзових нагород.

Змагання проходили у французькому Екс-Ан-Провансі з 23 по 25 лютого. Приймали в них участь загалом 523 учасників із 18 країн.