Тетяна Пеніна з Краматорська здобула «золото» і «срібло» на II етапі Кубку світу з підводного спорту, який відбувався з 22 по 24 березня в італійському Ліньяно-Сабб’ядоро.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/420425736_815958133902929_2346642847983787399_n-768x1024.jpg)
Змагання зібрали рекордну кількість учасників – 788 спортсменів із 24 країн, оскільки є черговим етапом відбору на участь у Всесвітніх іграх 2025 року.
Від Донеччини в складі збірної України виступили три представники Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»: Тетяна Пеніна, Поліна Долматова та Артем Бухтатий.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/418830607_815958430569566_8139036086142188036_n-1024x768.jpg)
Майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Пеніна відзначилася золотою та срібною нагородами в дисциплінах плавання в біластах 100 м і 50 м відповідно.
Тренує спортсменку, яка на змаганнях представляє Краматорську громаду, Юлія Тернова.
Загалом команда України здобула в Італії 29 медалей: 12 золотих, 8 срібних та 9 бронзових.
Залиште коментар
Розгорнути ▼