Ушуїстка з Маріуполя Ірина Кобелєва на чемпіонаті Європи в Швеції здобула 5 медалей.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438754951_843430024489073_2316189240516390373_n-1024x768.jpg)
Чемпіонат Європи з ушу 2024 року відбувся в Стокгольмі, у вікових групах дорослі, юніори та юнаки зібравши 471 учасника з 29 країн.
Донецьку область у складі збірної України представила 16-річна Ірина Кобелєва з Маріуполя – вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донеччини, яка торік виконала норматив майстра спорту.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438170522_843429944489081_6793455205743271788_n-819x1024.jpg)
Дівчина удостоїлася 4 золотих нагород у юніорській категорії. В розділах сучасного ушу таолу наньцюань і наньдао вона випередила суперниць із Швейцарії та Італії, у розділі наньгунь – представницю Італії. У традиційному таолу в розділі південні стилі Ірина отримала вищу оцінку, ніж у спортсменок Греції, Литви та Польщі.
Також маріупольська ушуїстка стала срібною призеркою серед дорослих у розділі дуйлянь.
Залиште коментар
Розгорнути ▼