Артем Гарбар із Дружківки Краматорського району здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо (ВТФ) у сербському Белграді.
Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/417397394_1900432950430042_5894007990465650525_n-1024x768.jpg)
21-річний вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області в чоловічій ваговій категорії до 87 кг відзначився двома перемогами. Спочатку він здолав Миколая Шаферського з Польщі, а потім виграв поєдинок проти Фарзада Мансурі з Афганістану.
Попри свій відносно юний вік, Артем має вже багато досягнень і на молодіжному, і на дорослому рівнях, завдяки чому наразі отримує щомісячну обласну стипендію. У 2023 році він виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, виборов «бронзу» чемпіонату Європи серед дорослих, став переможцем Європейських університетських ігор, срібним призером чемпіонату Європи серед молоді.
Залиште коментар
Розгорнути ▼