Викрито міжрегіональну агентурну мережу ФСБ РФ, яка корегувала вогонь окупантів по техніці та підрозділах ЗСУ. П’ятьом жителям Донеччини, Запоріжжя та Одещини повідомлено про підозру в державній зраді.
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425924473_753995023494077_8177289192822995886_n-1024x682.jpg)
За даними слідства, у жовтні 2023 року двоє чоловіків та троє жінок через проросійські переконання погодилися на співпрацю з представником фсб рф. Наближуючи своїми діями армію держави-агресора до реалізації її окупаційних задумів, жителі міст Краматорська і Покровська розкривали місця розташування особового складу Збройних Сил України. Те ж робив і колишній керівник державного підприємства з м. Добропілля, який у вигляді текстових повідомлень й скриншотів з «Google-maps» передавав дані про переміщення й напрямки руху нашої військової техніки.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425658469_753995046827408_5597998453088445130_n-682x1024.jpg)
Краматорка збирала інформацію самотужки, виїжджаючи на «розвідку» за наказом куратора. Її «колега» з м. Запоріжжя відмічала уражені об’єкти, фіксуючи результати «вдалої» роботи окупантів по населеному пункту та кількість жертв внаслідок ударів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425658744_753995096827403_3889158274860812763_n-1024x682.jpg)
Житель м. Рені Одеської області розповідав про надходження пікапів, які призначалися для потреб ЗСУ. Також чоловік встиг щонайменше тричі передати дані, щодо пересування техніки та особового складу нашої армії.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425665373_753994933494086_5573869130409080034_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425986323_753994936827419_9072532465435729483_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425936654_753994970160749_9206721525637089273_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425684846_753995006827412_8485487925654414591_n.jpg)
Наразі п’ятірці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За вчинені дії громадянам загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425391284_753995080160738_5276274230068756912_n-682x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼