Співачка з Краматорська PRIANA презентувала свій перший міні-альбом “Шлях”

Співачка з Краматорська PRIANA презентувала свій перший міні-альбом “Шлях”

Краматорська R&B співачка PRIANA презентувала свій перший міні-альбом “Шлях”. EP складається з 4 україномовних та 1 англомовної пісні. П’ять автобіографічних композицій з плотним саундом та грувом, глибиною в текстах та приємним післясмаком поглиблюють слухача в світ переживань та внутрішньої рефлексії співачки, але водночас ці історії так знайомі кожному з нас.

Про це повідомляє “МУЗВАР”.

Христина Арутюнова –  співачка з Краматорська, яка зачаровує своїм глибоким голосом, яскравою харизмою та непересічним відчуттям світу.

“Цей EP є дуже важливим для мене, адже кожна пісня – це пережитий досвід, своєрідний шлях, який я пройшла і на кожному етапі я відчувала себе по-різному, по-особливому. Я вперше випускаю EP, тому відчуваю особливу відповідальність, адже по-новому відкриваюся слухачеві. Протягом свого “шляху” я переживала абсолютно різні емоції: від щастя до гніву, від суму до розпачі, від ненависті до кохання. З кожним кроком я починала краще себе розуміти, розуміти, що мені підходить, а що – ні. Через призму романтичних відносин я показала своєрідну особистісну трансформацію, те, як змінювалася я та мої відносини з самою собою.” – говорить PRIANA.

АБО (короткий варіант)

Міні-альбом “Шлях” – це уособлення шляху, який переживає кожна людина на якомусь етапі свого життя, така собі внутрішня трансормація через призму відносин. EP складається з 4 україномовних та 1 англомовної пісні. П’ять автобіографічних композицій з плотним саундом та грувом, глибиною в текстах та приємним післясмаком поглиблюють слухача в світ переживань та внутрішньої рефлексії, однак танцювальні мотиви не дають поринути в меланхолійний стан.

Пісні

1. Нагадай

“Нагадай” – це своєрідний крик душі, емоційна, сильна пісня, в якій музика стає провідником. Вона вводить слухача в світ, де стосунки дають тріщину і коли вже немає сенсу їх продовжувати. Коли ви вже не впізнаєте одне одного, бо ви настільки сильно змінилися, коли простіше піти, ніж миритися з проблемами, які неможливо вирішити, коли мовчання стає єдиним, що вас об’єднує, хоча раніше вас об’єднувало так багато всього. Це своєрідна рефлексія власного досвіду, коли в стосунках самотньо вам обом. 

2. Привиди

Пісня про етап після розлучення з коханою людиною, коли вийшовши зі стосунків колишній партнер постійно нагадує про себе дзвінками, смс, або просто спогади про “ваше місце” чи “вашу пісню” захоплюють думки і не дають відпустити ситуацію. Коли ти намагаєшся забути людину, але все навколо нагадує про неї. Музично я захотіла зробити пісню дуже ритмічною, щоб грув не натякав на сумний настрій, а навпаки додавав легкості, яка уособлює початок чогось нового. 

3. Шукала

Пісня про пошуки себе, але через призму стосунків. Коли ти намагаєшся заповнити внутрішню пустоту в душі коханою людиною і шукаєш в ній те, чого не вистачає тобі. Викривлена концепція пізнання себе. Головна героїня заплуталась і вже не розуміє, чого хоче саме вона, куди їй рухатися і чому вона не щаслива. В процесі внутрішнього діалогу з самою собою, вона розуміє. що все, що треба, вже є всередині, всі відповіді і те, що вона шукала в інших людях вже є в ній самій. Тут музика також створює легкий вайб, грув пісні ніби натякає на щось нове, на  новий, легкий старт. 

4. On my own

Етап наодинці з собою. Етап, коли ти шукаєш той баланс, вчишся бути на самоті і не шукаєш в людях нічого, не намагаєшся боротися зі своїми емоціями чи почуттями. Ти розумієш, що іноді тобі сумно і це нормально, ти ніби примиряєшся зі своїми переживаннями і починаєш відчувати себе та цей світ цілісно. Етап, коли ти нарешті розумієш, чого хочеш і як це знайти. Пройшовши шлях зцілення ти ніби оновлюєшся і відкриваєшся новим, справжнім почуттям.

5. Наш вайб

Пісня, яка завершує шлях пошуків, пісня про кохання та щастя бути в стосунках зі СВОЄЮ людиною. Той етап, коли не шукаючи ти згаходиш СВОЄ. ““Наш вайб” це коли у вас perfect match, коли ви на одній хвилі! Легкі pop-r&b мотиви цієї пісні з перших нот чіпляють і захоплюють слухача. Від цих ритмів одразу хочеться танцювати. Трек ніби продовжує літній настрій та залишає приємний післясмак. 

Нагадаємо, у вересні у 2-му випуску 13-го сезону співочого шоу «Голос країни», яке проходило у Польщі, Христина закохала у свій спів двох суддів з чотирьох та обрала у тренери Артема Пивоварова. Про участь у “Голосі Країни” та творчі плани дівчина розповіла журналісту “Pro100Media”.