Собачкам та котикам Краматорська привезли смачний корм

Ще декілька сотен собак та котів у Краматорську якийсь час будуть ситі та забезпечені смачним і якісним кормом! Про це повідомила волонтер БФ “Друг” Ксенія Парфентьєва. Також вона просить допомогти зібрати кошти на доставку корму за адресами.

“Дякую величезне UPAW / Хвостатим заручникам війни за те, що не забуваєте про нас! Окрема подяка Вікторія Жидкова за працю та добре серце! Завдяки вашій допомозі корм отримали 30 кураторів у Краматорську, під опікою яких щонайменше десяток тварин.
Дякуємо Анюті Гріненко за допомогу в доставці та видачі такого цінного вантажу!

Друзі, користуючись нагодою, хочу звернутися до вас. Кожна доставка корму до Краматорська і за адресами коштує грошей. Цього разу ми забирали корм із Добропілля, замовляли газель та вантажника. За їхні послуги вийшло 2500 грн. Ми з Анею разом оплатили цю доставку (чек додаю), але будемо дуже вдячні за вашу допомогу, тому що цього місяця знову доведеться розвезти корм більш ніж на 200 адрес. І я щоразу переживаю, щоби на це вистачило грошей, часто віддаю останні.

Якщо у вас є можливість допомогти в доставці корму волонтерам і кураторам Краматорськ, буду дуже вдячна! Залишаю номер картки: 4731185630063722. Дякую вам”.