центр зайнятості

Служба зайнятості: успішний шлях до працевлаштування для безробітних на Донеччині

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями є важливою для зайнятості безробітних. Наталія Дорошевська знайшла роботу завдяки допомозі центру зайнятості, який допоміг їй знайти вакансію та отримати компенсацію за працевлаштування.

Про це повідомляє Донецька обласна служба зайнятості.

До повномаштабного вторгнення Наталія працювала бухгалтером у ТОВ «Вугле-Будсервіс». Після звільнення вона переїхала до Костянтинівки та звернулася до центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи.

Фахівці допомогли жінці опанувати сучасні методи самопрезентації та розкриття внутрішнього потенціалу, розробили індивідуальний план пошуку роботи з урахуванням її досвіду та побажань, а також підібрали відповідну вакансію бухгалтера в одного з місцевих підприємців.

Наталія успішно пройшла співбесіду та після проходження курсу підвищення кваліфікації у ДНЗ «Полтавський Центр ПТО ДСЗ» була працевлаштована. Враховуючи, що вона має статус внутрішньо переміщеної особи, роботодавцю було запропоновано скористатися державною програмою підтримки та отримати компенсацію витрат на оплату її праці (відповідно до постанови КМУ від 20 березня 2022 року №331).

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.