служба зайнятості

Служба зайнятості підтримує релокований бізнес: історія підприємця зі Слов’янська

Фахівці Слов’янського міського центру зайнятості продовжують надавати послуги роботодавцям, які релокували свій бізнес, використовуючи сучасні можливості служби зайнятості.

Про це повідомляє Донецька обласна служба зайнятості.

Підприємець Микола Мальченко у січні 2022 року відкрив у Слов’янську фаст-фуд, де виготовляв страви за власною рецептурою. Справи йшли добре, але вже у березні того ж року через ворожий обстріл його заклад зазнав руйнування. Після цього підприємець був змушений переїхати до Дніпра. На новому місці Микола вирішив продовжити підприємницьку діяльність. Він взяв участь у програмі «Власна справа», отримав грант та відкрив заклад громадського харчування, подібний до зруйнованого.

Завдяки співпраці зі Слов’янським міським центром зайнятості на створені робочі місця було працевлаштовано двох переселенок з Донецької області. Окрім цього, під час чергової консультації фахівці запропонували підприємцю взяти участь в одній із державних програм підтримки роботодавців. Вони розповіли про можливості отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану.

Отримавши докладну інформацію стосовно процедури участі у програмі, підприємець через портал «Дія» надав заявку та необхідні документи. В результаті він отримав фінансову підтримку від служби зайнятості та планує і надалі співпрацювати та розвивати власний бізнес. Служба зайнятості завжди готова допомогти у пошуках роботи та підборі необхідних працівників. Звертайтеся до наших фахівців.

Контакти можна знайти за посиланням. Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.