Для когось автомобіль – розкіш, а для когось – звичайний транспортний засіб. Реалії сьогодення такі, що для одних 20 гривень за проїзд громадським транспортом є недешевою послугою, інші змогли придбати авто навіть у період повномаштабного вторгнення.
Журналісти Pro100media провели моніторинг авто, якими володіють краматорці, що керують життям прифронтового міста. Більше – у нашому матеріалі.
Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації.
Згідно декларації за 2022 рік, начальник Краматорської військової адміністрації не володіє автомобілем. А ось у декларації за 2021 рік він вказував наявність у родини двох авто – Hyundai Santa Fe, придбаним за 736 тисяч гривень (це авто зареєстроване на Олександра Гончаренка), та Інфініті Q70, вартість якого не вказується (була у користуванні дружини Крістіни).
Ігор Сташкевич, секретар Краматорської міської ради
У декларації за 2022 рік Ігор Сташкевич вказав володіння автомобілем HYUNDAI i30 2020 року випуску, придбаним у 2021 році за 583 тисячі гривень. А ось у лютому поточного року секретар ради повідомив про зміни у майновому стані та вказав придбання нового авто SKODA octavia A8, вартістю 1,2 мільйона гривень .
Андрій Безсонний, заступник міського голови
Згідно даних за 2022 рік, родина Безсонних володіє трьома авто – VOLKSWAGEN Arteon R-Laine, вартістю 1,3 мільйона гривень (власник Андрій Безсонний), skoda Kodiak за 900 тисяч гривень (власниця дружина Алевтина) та ЗАЗ TF 69 YO за 72 тисячі, який також є власністю Алевтини Безсонної.
Сергій Смирнов, заступник міського голови
Родина Смирнових володіє двома авто – Hyundai Elantra, 2010 року випуску, придбаному за 178 тисяч гривень (власність Сергія Смирнова) та Toyota Camry, зареєстрованим на Любов Смирнову. Це авто родина придбала у 2020 році за 600 тисяч гривень.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/avtomobyl-2-1-1024x512.jpg)
Ігор Єськов, начальник Управління з питань інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ
Ігор Єськов у січні цього року подав декларацію за 2022 рік, де вказав володіння авто RENAULT SANDERO, яке є власністю дружини Анастасії Мороз. Авто було придбане у 2021 році за 180 тисяч гривень.
Карен Заргарян, заступник начальника військової адміністрації
До повномаштабного вторгнення Карен Заргарян був директором хокейного клубу «Краматорськ». В декларації за 2022 рік свою посаду він вказав як «заступник начальника Краматорської ВА». Тож, Карен Заргарян з 2020 року має у власності авто VOLKSWAGEN GOLF, 2003 року випуску, вартістю 52 тисяч гривень.
Роман Зенов, перший заступник міського голови
Станом на 2022 рік родина Зенових мала 3 автомобілі. Зазначимо, що сам Роман Зенов не має власного авто та користується LEXUS GX460, який у 2010 році придбала його мати Ніна Зенова за 480 тисяч гривень. Також вона володіє авто КАМАЗ за 470 тисяч гривень. Дружина Олена Зенова придбала авто влітку 2022 року – CHEVROLET VOLT 2018 року випуску за 630 тисяч.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Avtomobil-1024x512.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼