Тести НМТ

Скільки учнів з Краматорська отримали максимальний бал у НМТ

11 учнів з Краматорська склали національний мультипредметний тест на 200 балів. Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації, поспілкувався з представниками управління освіти та керівниками шкіл міста.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

200 балів — найбільший максимальний бал, який може набрати учень з НМТ, і в 2024 році одинадцятеро учнів закладів загальної середньої освіти Краматорська досягли цієї вершини.

Цьогоріч одразу четверо випускників “Лідеру” показали найкращий результат, 30-та школа має двох зіркових випускників, а ОЗЗСО “Академічний”, ЗЗСО №22, ЗОШ №№ 3, 6 та Ліцей №35 — по одному.

Вітаємо випускників та їх викладачів з відмінним результатом та нагадуємо батькам, що набір у перші та 10 класи триває і ви ще можете встигнути обрати заклад, де випускникам надають найкращу підготовку. Ознайомитись з їх переліком можна за посиланням — https://ecase.kramuo.dn.ua/secondary-education.

Також, з метою підвищення якості дистанційної освіти, вчителі шкіл міста до початку навчально року отримають ноутбуки. Управління освіти КМР отримало з цією метою 456 ноутбуків, і вже невдовзі повідомить керівників закладів про деталі щодо їх отримання.

Також випускники шкіл міста мають змогу продовжити здобувати освіту за кошти міського бюджету. В Краматорську діє програма, згідно з якою щороку 100 учнів можуть вступити до Донбаської державної машинобудівної академії, а місто бере на себе зобов’язання щодо оплати за їх навчання. Якщо вас цікавить дана пропозиція, для отримання зворотного зв’язку заповнюйте форму https://forms.gle/RsRSaxJmpWZstoTV8 та очікуйте на дзвінок та деталі.