Скільки можуть заробити краматорці в “Армії відновлення” і яку роботу потрібно виконувати

З початку дії урядового проєкту “Армія відновлення” до суспільно корисних робіт з відбудови регіону долучились 14 150 жителів Донеччини. Безрбітніх залучали до облаштування приміщень під укриття, відновлення пошкодженого майна у пунктах незламності і не тільки, а також ті, хто втратив роботу, допомагали розвантажувати та видавати гуманітарну допомогу, тощо. Наразі оплата за таку роботу складає щонайменше 8 тисяч гривень.

“Це тимчасова робота, проте є багато прикладів, коли учасники суспільно корисних робіт отримували від роботодавців пропозиції постійної роботи”, – йдеться у повідомленні Донецької ОДА.

Суспільно корисні роботи тривають на території Краматорська. За даними міського центру зайнятості 14 працедавців долучились до проєкту.

“Серед яких компанії, що здійснюють свою діяльність у сфері благоустрою, комунальні підприємства, лікарні та нещодавно ще долучилась Краматорська міська організація Товариства Червоного Хреста України”, – повідомляє Краматорський міський центр зайнятості.

З початку року за направленням центру зайнятості до “Армії відновлення” приєднались 1 158 шукачів роботи. Під час участі в суспільно корисних роботах, безробітні заготовляли дрова для опалення приміщень, прибирали території, розчищали та ремонтували дороги в населених пунктах, розвантажували, фасували та роздавали гуманітарну допомогу, брали участь у зведенні інженерних споруд оборонного призначення та інше.

Всі, хто бажає долучитись до суспільно корисних робіт, можуть звернутися за консультацією до Краматорського міського центру зайнятості за адресою: вул.Рум’янцева, 4 або за телефоном 068 798 66 36.

Телеграм-канал Краматорського міського центру зайнятості