З початку дії урядового проєкту “Армія відновлення” до суспільно корисних робіт з відбудови регіону долучились 14 150 жителів Донеччини. Безрбітніх залучали до облаштування приміщень під укриття, відновлення пошкодженого майна у пунктах незламності і не тільки, а також ті, хто втратив роботу, допомагали розвантажувати та видавати гуманітарну допомогу, тощо. Наразі оплата за таку роботу складає щонайменше 8 тисяч гривень.
“Це тимчасова робота, проте є багато прикладів, коли учасники суспільно корисних робіт отримували від роботодавців пропозиції постійної роботи”, – йдеться у повідомленні Донецької ОДА.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1667ffb3_820x360.jpg)
Суспільно корисні роботи тривають на території Краматорська. За даними міського центру зайнятості 14 працедавців долучились до проєкту.
“Серед яких компанії, що здійснюють свою діяльність у сфері благоустрою, комунальні підприємства, лікарні та нещодавно ще долучилась Краматорська міська організація Товариства Червоного Хреста України”, – повідомляє Краматорський міський центр зайнятості.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/439246663_736262935329440_1746705827895305999_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437677667_736263031996097_1741228020927534141_n.jpg)
З початку року за направленням центру зайнятості до “Армії відновлення” приєднались 1 158 шукачів роботи. Під час участі в суспільно корисних роботах, безробітні заготовляли дрова для опалення приміщень, прибирали території, розчищали та ремонтували дороги в населених пунктах, розвантажували, фасували та роздавали гуманітарну допомогу, брали участь у зведенні інженерних споруд оборонного призначення та інше.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437017226_2494975794017994_6676990743478236719_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438165373_736263045329429_8822216374895517569_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437728904_736263088662758_3148647613289368424_n.jpg)
Всі, хто бажає долучитись до суспільно корисних робіт, можуть звернутися за консультацією до Краматорського міського центру зайнятості за адресою: вул.Рум’янцева, 4 або за телефоном 068 798 66 36.
Телеграм-канал Краматорського міського центру зайнятості
Залиште коментар
Розгорнути ▼