Провідна спортсменка Донецької області зі скелелазіння Анастасія Кобець, яка входить до основного складу збірної України, продовжує наполегливу підготовку до турнірів найвищого рівня.
Наразі спортсменка з Краматорська перебуває на навчально-тренувальному зборі в австрійському місті Інсбрук.
Анастасія Кобець – майстер спорту України, срібна призерка молодіжного чемпіонату світу в комбінованому заліку, срібна та бронзова призерка молодіжного Кубку Європи, переможниця та призерка чемпіонатів України. Є вихованкою Обласної ДЮСШ для дітей, її тренер – Сергій Фомін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/11234kobets.png)
Залиште коментар
Розгорнути ▼