Що подивитися на День святого Валентина: ТОП-5 мелодрам

Що подивитися на День святого Валентина: ТОП-5 мелодрам

На носі День усіх закоханих, тому ми підготували для вас добірку романтичних фільмів, які можна переглянути з другою половинкою 14 лютого. У цій добірці представлені фільми про перше кохання зі щасливим кінцем.

5 романтичних фільмів до Дня святого Валентина

Анатомія кохання / Люблю. Назавжди, 2014

Непередбачуваний романтичний фільм, який проливає світло на складну і крихку природу любові. Це захоплююча історія двох молодих сердець, які жадають більшого, ніж просто плутатися в масі сірої реальності.

“Привіт, Джулі!”, 2010

Джулі Бейкер закохується у Брайса Лоскі, проте дівчина його не цікавить. У старших класах Джулі охолоне до Брайса, проте хлопець, навпаки, починає нею захоплюватися…

“10 речей, які я в тобі ненавиджу”, 1999

романтична комедія, дія якої відбувається у старшій школі. Фільм розповідає про двох сестер, Кет і Б’янку Стратфорд, які мають контрастні характери. Їхній суворий батько встановлює правило, що Б’янка може ходити на побачення лише за умови, що Кет теж, і це запускає ланцюжок подій.

“Переваги скромників”, 2012

Чудова, відверта та цікава молодіжна драма про дорослішання, перше кохання та знайомство із жорстоким світом дорослих. У першокурсника Чарлі великі проблеми з адаптацією в новому колективі: у нього немає друзів, крім його ж викладача англійської мови та літератури. Невдовзі Чарлі потрапляє в компанію старших хлопців, панків та готів, поміж яких гомосексуаліст Патрік та його зведена сестра Сем. Саме ці люди стають його провідниками в реальний, іноді жорстокий, світ…

“З 13 в 30”, 2004

Діти так запекло прагнуть стати дорослими, не здогадуючись, що пройдуть роки, і вони так само жагуче захочуть зворотного. Але через те, що в нашому світі все ще трапляються дива, деяким не доводиться чекати довго, щоб переконатися в цьому. Сьогодні Дженні всього 13 і вона дуже хоче стати дорослою. Певно, її бажання потрапляє за правильною адресою, бо на ранок вона прокидається… 30-річною красунею!