Ще один донецький хаб розпочав свою діяльність у Києві

Ще один донецький хаб розпочав свою діяльність у Києві

Сьогодні в столиці розпочав свою роботу ще один гуманітарний хаб Торецької громади “Аліса в країні знань”.  

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

На відкриття хабу завітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко та начальник Торецької МВА Василь Чинчик. 

Гостям презентували новостворені локації для дітей: простір для роботи з надолуження освітніх втрат; STEM-простір для навчання і розвитку дітей за новими технологіями; простір для організації дозвілля дітей; простір забезпечення можливості особистісного і соціального розвитку, соціалізації, саморозвитку дітей; простір психологічного супроводу дітей. 

Також на базі хабу створені локації для дорослих: простір підтримки розвитку професійних та особистісних якостей педпрацівників через організацію навчання; простір для надання консультативної допомоги батькам з питань освіти та виховання; простір психологічного супроводу дорослих; простір надання консультативної медичної допомоги; простір для організації дозвілля дорослих.

Девіз працівників хабу: “Наші кроки для людей та заради людей!”

Кожне відкриття нового простору для людей, які вимушено залишили рідний дім через воєнні дії – це хороша новина – бо саме тут внутрішньо переміщені особи можуть з користю проводити свій час, а головне бачитися та не розгубити цінності рідної громади у великому місті.