Ще двом колишнім правоохоронцям з Донеччини загрожує довічне позбавлення волі

Працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування щодо двох експравоохоронців, які зрадили присязі та вступили на «службу» до так званої «народної поліції днр».

 Обвинувальні акти направлено до суду.

Встановлено, що під час повномасштабного вторгнення війсь рф на територію України правоохоронці залишилися у тимчасово окупованому Маріуполі. Вони підтримали окупаційний режим та отримали рядові посади у різних райвідділах так званого «Маріупольського міського управління мвс днр». Вони за рублі виконують злочинні накази окупантів та приймали участь у публічних заходах за участю пропагандиських ЗМІ. Вони, виправдовуючи російську агресію, підтримували перехід інших працівників державних органів на бік ворога.

Двоє колишніх правоохоронців обвинувачуються у державній зраді. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України працівники ДБР направили до суду, в порядку спеціального досудового розслідування, понад 60 обвинувальних актів відносно правоохоронців м. Маріуполя.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснювала Донецька обласна прокуратура.