шашки

Шашкістка з Краматорська стала переможницею серед жінок на чемпіонаті ВФСТ «Україна»

Шашкісти з Донецької області стали призерами чемпіонату ВФСТ «Україна», зайнявши 3 місце у загальнокомандному заліку. Лілія Габайдулліна з Краматорська стала переможницею серед жінок.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

22-24 березня відбувся відкритий чемпіонат громадської організації “Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна»” з шашок серед дорослих, що в режимі онлайн зібрав 72 учасників із 13 областей і столиці держави.

У загальнокомандному заліку шашкісти Донеччини посіли 3 місце. Лілія Габайдулліна з Краматорської громади виграла особисту першість серед жінок.

У змаганнях серед чоловіків Андрій Калюжний посів 9 місце, Сергій Кірсанов – 10, а Олександр Честа – 12.