У Краматорську рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу разом з представниками соціального захисту населення серед людей похилого віку.
Про це повідомляє 12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433479232_892744369317258_2255391362411360112_n-1024x768.jpg)
У ході заходу рятувальники розповідали по най розповсюджені причини виникнення пожеж у власних домівках та як їм запобігти, а саме: необережності під час куріння, несправності та перенавантаження електромережі, неправильного користування електроприладами, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/432214408_892744315983930_5233467494806095605_n-1024x768.jpg)
Також рятувальники нагадують про заборону спалювання сухої рослинності, що може призвести не тільки до масштабних пожеж а й до загрози життю та здоровʼю людей та тварин.
Залиште коментар
Розгорнути ▼